O nas.

Przed powstaniem firmy sami prywatnie inwestowaliśmy w mieszkania na wynajem i byliśmy na rynku jako Inwestorzy. Widzieliśmy, że rynek najmu jest trudny i potrzebuje profesjonalnego podejścia do najmu. Na własne potrzeby otworzyliśmy firmę dzięki której mogliśmy zaimplementować profesjonalne działania oraz procedury. Z biegiem miesięcy pojawiały się w naszej ofercie nowe mieszkania na wynajem od zewnętrzych osób prywatnych, które obsługiwaliśmy na wynajem pokoi dla studentów. W kolejnych miesiącach zaczęli zgłaszać się do nas zewnętrzni Inwestorzy którzy na zamówienie kupowali razem z nami mieszkanie na wynajem i oddawali nam w profesjonalną obsługę zarządzania najmem.

Jesteśmy Mitrent Sp. z o.o. firmą działająca od kilku lat w branży nieruchomości. Od początku powstania firmy celem jest kompleksowa obsługa zarządzania mieszkaniami inwestycyjnymi na wynajem. Nasz zespół składa się z handlowców, opiekunów mieszkań, działu remontowego/ usterek oraz rozliczeniowego. 

Jesteśmy Laureatem konkursu Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” „Zarządca roku 2020r.” Nasza oferta jest dostosowana na indywidualne potrzeby Inwestora. Oferujemy wysoką jakość obsługi Właściciela mieszkania oraz Najemcy.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.