Dowiedz się więcej

O nas.

Przed powstaniem firmy sami prywatnie inwestowaliśmy w mieszkania na wynajem i byliśmy na rynku jako Inwestorzy. Widzieliśmy, że rynek najmu jest trudny i potrzebuje profesjonalnego podejścia do najmu. Na własne potrzeby otworzyliśmy firmę dzięki której mogliśmy zaimplementować profesjonalne działania oraz procedury. Z biegiem miesięcy pojawiały się w naszej ofercie nowe mieszkania na wynajem od zewnętrzych osób prywatnych, które obsługiwaliśmy na wynajem pokoi dla studentów. W kolejnych miesiącach zaczęli zgłaszać się do nas zewnętrzni Inwestorzy którzy na zamówienie kupowali razem z nami mieszkanie na wynajem i oddawali nam w profesjonalną obsługę zarządzania najmem.

Poznaj nas

Bliżej.

Jesteśmy Mitrent firmą działająca od kilku lat w branży nieruchomości. Od początku powstania firmy celem jest kompleksowa obsługa zarządzania mieszkaniami inwestycyjnymi na wynajem. Nasz zespół składa się z handlowców, opiekunów mieszkań, działu remontowego/ usterek oraz rozliczeniowego. 

Sprawdź nasze

Nagrody.

Jako laureaci prestiżowego konkursu „Zarządca Roku 2020”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Mieszkanicznik”, pragniemy podkreślić nasze zaangażowanie w dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego Inwestora. W Mitrent kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi, zarówno dla Właścicieli mieszkań, jak i Najemców, co potwierdza nasza pozycja lidera w branży zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Nasze usługi są skrojone na miarę, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów w sektorze inwestycji mieszkaniowych.

Policzmy się

Mitrent w liczbach.

W Mitrent, nasze liczby mówią same za siebie. Zarządzamy ponad 61 mieszkaniami inwestycyjnymi, obsługując ponad 150 zadowolonych najemców. Współpracujemy z ponad 55 inwestorami, oferując im kompleksową obsługę i maksymalizację zysków z ich inwestycji w nieruchomości.

rok powstania
nieruchomości
najemców
zadowolonych inwestorów
Nasz blog

Nowe artykuły

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram